BadenTour Podhajská Velký meder Štúrovo

Cestovní pojištění

Chcete si užít klidnou a pohodovou dovolenou na Slovensku?

Chystáte-li se za hranice všedních dnů třeba právě do termálních lázní Velký Meder, neměli byste zapomenout na jednu důležitou věc – na cestovní pojištění. Každá dovolená – to jsou netradiční zážitky, dobrodružství, občas i pěkná dávka adrenalinu, cizí prostředí, nezvyklá zátěž (turistika, jízda na kole, sportování...). To vše přináší určitá rizika: možnost úrazu, poškození něčího majetku, způsobení újmy na zdraví někomu druhému, ztracená zavazadla... Pro klid a pocit, že jste na to vše mysleli, že vám nenadálá situace nezasáhne do rozpočtu, je sjednání cestovního pojištění tím nejmenším, co můžete pro sebe a své blízké udělat.

Jak na to?
Různé pojišťovny nabízejí různé výhody za různé peníze. Abyste si mohli udělat rychlou představu o všech těchto nabídkách a vybrat si tu pro vás nejvhodnější, můžete využít internetový srovnávač cestovního pojištění. Jde o systém, který Vám po zadání základních údajů o vaší cestě či dovolené nabídne přehled všech dostupných variant cestovního pojištění od jednotlivých pojišťoven. Stačí si vybrat to, které pro vás bude nejlepší, a ihned si cestovní pojištění on-line sjednat. Své cestovní pojištění můžete mít během pár minut kompletně vyřízené, aniž byste museli chodit kamkoliv na pobočku pojišťovny. A pak již můžete s klidným svědomím odjet na vaši dovolenou.

Nezbývá než vám popřát na vašich cestách po Slovensku všechno dobré, spoustu krásných zážitků a hodně pohody.

Kolik to stojí?
Pocit klidu a bezpečí je samozřejmě k nezaplacení. Ve srovnání s ostatními náklady na dovolenou představuje částka za cestovní pojištění vždy jen malý zlomek, doslova pár korun. Když se nic nestane, litovat jich určitě nebudete. Stane-li se ale nějaká nepříjemnost, pak kompenzaci, kterou vám cestovní pojištění zajistí, jistě velmi oceníte.
© 2009 Badentour s.r.o., Všechna práva vyhrazena. | tel.: 777 223 341 nebo 774 136 730 | Odkazy